Особливості оренди залізничних вагонів на УУБ

Прозорро.Продажі співпрацює з Укрзалізницею. Це допомогло почати новий проект з оренди вагонів. Така ідея дозволила створити умови для експлуатації вагонів, котрі не задіяні в роботі. Замість того, щоб стояти, вони почали приносити гроші. Аукціони дозволяють організувати оренду зерновозів та піввагонів. Спочатку серед лотів зустрічались варіанти з п’яти або десяти вагонів, але наразі цифра досягає декількох десятків.

Відкриті аукціони на УУБ

Учасники торгів можуть бути впевнені в тому, що використовуються чесні та безпечні механізми продажів. Система створена спеціально для реалізації державного та приватного майна, комунальної власності.

Завдяки вигідним умовам та вдалій організації торгів підприємства, яким потрібні додаткові вагони для транспортування продукції, можуть швидко знайти доступний варіант. Ціна рухомих складів встановлюється згідно з ринковими умовами.

Взяти в оренду вагони можна з 2018 року. Результати перших торгів довели, що це напрочуд хороша на прибуткова ідея.

Процес оренди вантажних вагонів на УУБ

Оренда вагонів для перевезення вантажів проводиться не за фіксованими цінами, а на основі даних конкурентів. Раніше знайти вагони для транспортування зерна та інших товарів було складно, що зв’язано з іх нестачею. Вся процедура супроводжувалася ризиками корупційних угод. Тому від колишньої системи відмовилися та звернулися до Прозорро.Продажі.

Умови електронного аукціону дозволили встановлювати доступну ціну на вагон. Наприклад, початкова ціна на перших торгах встановлювала 819 грн на добу для половини вагона. Перевагу віддають тому учаснику, який запропонує найкращу вартість. В результаті торгів, початкову ціну вдалось збільшити на 60%.

Завдяки тому, что процедура проводиться на Українській Універсальній біржі через систему Прозорро.Продажі, реєстрація та участь в аукціоні проходять максимально прозоро. Ніякої корупції та тіньових угод, лот відходить тому, хто пропонує найкращу ціну.

На УУБ кожен покупець отримує найвищий рівень підтримки та оптимальне сервісне обслуговування. Достатньо перейти за посилання www.uub.com.ua/prozorro/sale/orenda-vagoniv/ та ознайомитися з усіма моментами. Кваліфіковані спеціалісти при необхідності дадуть відповідь на всі запитання та нагадають про майбутні торги, умови проведення.

Author: print-fkf