Що потрібно зробити, щоб знайти правильну платформу?

Як правильно розмістити сайт на сайті, вирішувати самому виконавцю, керуючись потребами свого закладу та зручністю інтерфейсу порталу певного сервісу. Вони мало чим відрізняються, а також працюють ідентично, надаючи необхідні послуги, щоб змагання проходили на вищому рівні та відповідно до законодавства держави.

Для того, щоб подати заявку на участь у конкурсі, виконавцю необхідно зареєструватися на платформі – це не займе багато часу. Реєстрація на Українській енергетичній біржі дозволяється безкоштовно. Не має значення, де саме розміщений товар, оголошення про покупку будуть видаватися всіма цифровими сайтами дизайну Prozorro, отже, це буде видно всім учасникам, і кожен може показати персональні пропозиції, всіх прийнятих суперників, навіть якщо вони зареєстровані на інших сайтах.

Отже, платформа здатна надавати інформацію величезній кількості допустимих конкурентів на аукціонах, і чим більше пропозицій надійде на тендер, роботодавець як організатор торгів може отримати оптимальні дані про завершення тендеру. контракт. Чотири роки тому платформа Prozorro заощадила близько 27 мільярдів грошей, а сьогодні цифра зростає.

Державні закупки на порталі Prozorro

П’ять років тому державні закупівлі почалися лише на торгових майданчиках, підключених до сайту Prozorro. Українська енергетична біржа проходить аудит і має кілька рівнів акредитації. Ця платформа державних закупівель пов’язана з центральною інформаційною базою сайту.

Процес проведення державних закупівель на цифрових платформах такий, що замовник і підрядник можуть співпрацювати, керуючись трьома методами.

Відкритий аукціон. Оприлюднення купівлі фізичною або юридичною особою. Бажаючі взяти участь у конкурсі можуть проконсультуватися з роботодавцем. Протягом певного періоду відбуваються аукціони, і клієнт аналізує всі пропозиції протягом кількох робочих днів. Як тільки будуть обрані оптимальні дані для доставки продукції або виконання циклу послуг, з переможцем конкурсу укладається договір.

Конкурсна бесіда. Використовується для переговорів з виконавцями перед вибором даних конкурсу. Ця розмова потрібна, якщо закупівля складна, діалог допомагає роботодавцям визначити параметри послуг, що продаються за підтримки торгового порталу Prozorro.

Самі переговори. Роботодавець укладає договір з підрядником, як тільки переговори підходять до кінця. У більшості випадків вам знадобиться документ тендерного комітету.

Найчастіше державні закупівлі здійснюються у форматі відкритих аукціонів.

Мала приватизація аукціонів Prozorro

Мала приватизація Прозоро. Продаж – це продаж усіх основних об’єктів нерухомості, підвалів та житлових будинків, що належать державі і вартістю до 250 млн грн. Це дозволяє малому та середньому бізнесу, який раніше не мав доступу до нових дешевих пропозицій, отримати їх першими. Серед них: земельні ділянки, комунальні підприємства та, крім того, пакети акцій фірм є як державними, так і під керівництвом органів місцевого самоврядування.

В результаті малої приватизації Prozorro громадяни країни, які вже багато років мріють про власний салон краси, кафе, магазин біля будинку, отримати землю під ферму, мають ймовірність поступової реалізації їхні наміри.

Земельні аукціони 

Земельні тендери почали проводитися в Україні з 1 липня. На сьогодні без будь-яких проблем можна придбати ділянку землі на відкритих торгах системи Прозорро.Продажі. Наведені аукціони проводяться на платформах з участю волонтерів, ЗМІ, простих громадян.

У минулому придбати ділянку землі було неможливим через функціонуючого вето. Велика чисельність українських громадян чекали внесення змін в українське законодавство.  Більше про ринок землі на сайті Української енергетичної біржі sale.ueex.com.ua/filter/land-parcel

Якщо буде порушення законів відкритих аукціонів, то це негайно стане відомо всім. Додатковим плюсом наведених торгів є те, що земельну ділянку можливо реалізувати за високою ціною. Зареєструвати на реалізацію лот можливо прямо сьогодні. Для цієї мети потрібно пройти просту реєстрацію на будь-якому портал, працюючого в системі Прозорро.Продажі. 

Як купити пай на Українській енергетичній біржі 

Для того, щоб купити земельної ділянки на біржі УУБ потрібно пройти нижченаведені дії: з переліку підібрати ділянку; здійснити свою ставку на вподобаний лот; збільшувати ставку; виграти в торгах; підписати документи. 

Якщо тендер буде не проведено через невиконання правил, то буде визначена друга дата по данному лоту.

Author: print-fkf