У Івано-Франківській області купити дуб-кругляк

Зайшовши на сторінку офіційного аукціону Прозоро є можливість придбати якісну деревину, будь-яких порід. Аукціони мають ліцензію і публічну оферту. Продаж деревини офіційно дозволена з другого місяця зими, в 2020 році. На порталі https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/yak-kupt-dub-kruglyak-v-ivano-frankivsku-na-prozorrosale/ ви знайдете корисну інформацію.

Через безліч корупційних випадків, пов’язаних з нелегальною торгівлею уряд вирішила поміняти закон. Тепер будь-який бажаючий може зареєструватися на сайті і придбати потрібну деревину на електронних торговельних майданчиках. Приєднуйтесь до потенційних клієнтів і вступайте до лав УУБ.

Підприємці організували систему, по якій тепер можна спокійно займатися торгівлею дубів-кругляків в Івано-Франківській області. Заходьте на сайт компанії Prozorro.Sale і переконайтеся в цьому самі. Вийшла нова постанова з № 1178, в якому мова йде про дозвіл продажу частин деревини (необробленої).

Як придбати дуб-кругляк в системі Прозорро

Можливе придбання деревних порід тільки великими комбінатами і фірмами.

Користувачі, які в місяць заробляють більше ніж 10 мільйонів Грн. постійно виставляють на аукціон лісові ресурси різних порід. Їх обсяг повинен починатися від 150 метрів кубічних, а ціна становитиме 200 000 гривень. Через певний проміжок часу влада створить новий закон про дозвіл торгівлі невеликим організаціям. Це зменшить корупцію і рівень нелегальних продажів. В участі проекту будуть задіяні Держлісагентства, Офіс ефективного регулювання, експерти компанії «Прозоро. Продажі».

Зовсім недавно ціни на деревину були сильно завищені. Це було зроблено спеціально для того, щоб можна було продати деревину нелегальним способом і отримати більше прибутку.

Лісова галузь буквально «затонула» в особах, що займаються корупційним бізнесом. Завдяки новітній системі, Prozorro.Sale, всі проблеми стали вирішувані. Існує фірма більше 4-х років і за ці роки вона набула потенційних клієнтів і отримала хорошу виручку. Бюджет держави збагатився на велику суму в розмірі 28 мільярдів гривень.

Дуб-кругляк можна придбати на основному сайті УУБ

Учасник може взяти участь в таких заходах, як:

  • деревина;
  • нерухомість;
  • автомобільна тематика;
  • металобрухт;
  • приватизація.

Напрямок, пов’язаний з постачанням деревини діє недавно, але успішно розвивається.

Author: print-fkf